Awaria drukarki – co robić?

toner canon

Moja domowa drukarka nie miała jeszcze żadnej awarii. Mam nadzieję, że przez długi czas do tego nie dojdzie. Zdarzyło mi się jednak doświadczyć awarii drukarki w pracy. Nic przyjemnego – praca całego biura jest rozregulowana. W takich momentach wszyscy doceniają sprawną i niezastąpioną drukarkę. Używaliśmy oryginalne tonery do Canon, ale i tak awaria nas dopadła. … Czytaj dalejAwaria drukarki – co robić?

Czy warto zawracać sobie głowę papierem do drukarki?

canon zamienniki

Temat, który dzisiaj poruszę może wielu osobom wydawać się naprawdę błahy. Jak można w ogóle zawracać sobie głowę czymś takim jak papier do drukarki? A jednak można! Papier papierowi nierówny. To co sprawdzi się w drukarce atramentowej, nie musi dobrze współpracować z drukarką laserową. Jeden rodzaj papieru będzie w porządku do domowego drukowania, ale nie … Czytaj dalejCzy warto zawracać sobie głowę papierem do drukarki?

Bęben do drukarki laserowej – co to jest?

tonery canon

Proces wybierania nowej drukarki był dla mnie dokształcającym przeżyciem. Nie jestem oczywiście ekspertem, ale sporo się nauczyłem. Chciałem jak najlepiej poznać zasady działania drukarki laserowej, musiałem więc poczytać o bębnach do drukarek. Dzisiaj postaram się w prostych słowach wytłumaczyć czym jest i jakie ma zadanie. Bęben do drukarki jest jednym z podstawowych elementów drukarek laserowych. … Czytaj dalejBęben do drukarki laserowej – co to jest?

Czyszczenie drukarki – kiedy i jak to robić?

canon

Od jakiegoś czasu jestem właścicielem drukarki laserowej. Początkowo w ogóle nie zawracałem sobie głowy kwestią czyszczenia drukarki. Zbierała kurz jak każde inne urządzenie, dlatego nie zwracałem na to szczególnej uwagi. Jednak pewnego dnia po rozmowie z kolegą na temat drukarek, coś mnie tchnęło i postanowiłem zgłębić temat czyszczenia tych urządzeń. Każdemu z nas może się … Czytaj dalejCzyszczenie drukarki – kiedy i jak to robić?