Tonery – wybrać oryginały czy zamienniki?

toner do drukarki

Muszę przyznać, że przez długi czas temat drukarek dla mnie nie istniał. Najpierw drukarki nie miałem w ogóle. Potem, przez wiele lat, używałem zwyczajnej drukarki atramentowej. Nie drukowałem dużo, tusz wymieniałem raz na jakiś czas. Wtedy jakość druku w ogóle nie zaprzątała mi głowy. Teraz jest jednak zupełnie inaczej. Przed zakupem nowej drukarki sporo czytałem. … Czytaj dalejTonery – wybrać oryginały czy zamienniki?

Ile kosztują tonery do drukarek laserowych?

canon toner

Zakup drukarki laserowej był przeze mnie dobrze przemyślany. Wziąłem pod uwagę wiele czynników, w tym także koszty eksploatacji. Jeśli też planujesz zakup nowej drukarki, to musisz o tym pamiętać! O ile zakup drukarki to wydatek jednorazowy, to tonery czy tusze trzeba kupować regularnie. Są to więc stałe wydatki, na które musi znaleźć się miejsce w … Czytaj dalejIle kosztują tonery do drukarek laserowych?

Kupowanie tonerów i tuszy w internecie – jak wybrać sklep?

toner do drukarki canon

Nigdy wcześniej nie zaprzątałem sobie głowy kwestią tonerów do drukarki. Od kiedy jednak jestem właścicielem drukarki laserowej, moje podejście się zmieniło. Postanowiłem zgłębić różne tematy związane z drukarkami i drukowaniem. Wszystko po to, aby ułatwić życie sobie i Wam. Przed zakupem drukarki zrobiłem rozpoznanie nie tylko w kwestii tego jak wybierać odpowiednie tonery. Przeanalizowałem też … Czytaj dalejKupowanie tonerów i tuszy w internecie – jak wybrać sklep?

Tonery Canon – dlaczego jestem z nich zadowolony?

Zakup drukarki laserowej był dogłębnie przemyślany. Wziąłem pod uwagę wszystkie możliwe za i przeciw. Zależało mi na świetnej jakości wydrukach w każdej sytuacji. Zdarza mi się drukować dużo dokumentów, takich jak umowy czy faktury. I są to naprawdę ogromne ilości. Czasami mam jednak przestój i nie drukuję nic. Potrzebowałem więc czegoś niezawodnego. Od kilkunastu miesięcy … Czytaj dalejTonery Canon – dlaczego jestem z nich zadowolony?

Jak wybierać tusze i tonery do drukarek?

toner z firmy canon

Przed zakupem drukarki Canon do użytku domowego, dokładnie przeanalizowałem jak należy wybierać tusze i tonery do drukarek. Dla niektórych z Was jest to całkowicie jasne. Są jednak wśród nas nowicjusze, dla których tusz i toner oznacza to samo (a już wiemy, że wcale tak nie jest!). A co dopiero mówić o wyborze odpowiedniego tonera. Postanowiłem … Czytaj dalejJak wybierać tusze i tonery do drukarek?

Puste tonery – co z nimi zrobić?

toner do drukarki canon

Od niedawna jestem właścicielem drukarki laserowej. Jednak w pracy już od dawna korzystam z laserowego urządzenia wielofunkcyjnego. Przyznaję, że w biurze drukujemy dużo, a co za tym idzie produkujemy spore ilości pustych tonerów. Kupujemy zarówno oryginalne tonery do Canon, jak i zamienniki. Przez długi czas nikt zużytymi tonerami się nie interesował. Pewnego dnia, gdy z … Czytaj dalejPuste tonery – co z nimi zrobić?